خرید ژل میکروسیلیس هشتگرد

ژل میکروسیلیس PNR3
PNR1
ژل میکروسیلیس PNR3
PNR2
ژل میکروسیلیس PNR3
PNR3

خرید ژل میکروسیلیس در هشتگرد

ژل میکروسیلیس-مخزن آب

اصلی ترین عنصر تاثیر گذاری ژل میکروسیلیس در تولید بتن‌های آب‌بند این است که با کاهش نسبت آب به سیمان و همچنین پر کردن خلل و فرج میکروسیکوپی بتن مانع از نفوذ آب می‌شود و فرآیند تولید بتن را ساده‌تر می‌کند.

کاربردهای ژل میکروسیلیس

ژل میکروسیلیس یا مکمل بتن، یکی از مهم ترین محصولات برای آب بندی بتن می باشد. اگر شما نیز می خواهید با این محصول آشنا شده و با نحوه ی آب بندی بتن و سازه های بتنی به روش تزریق رزین پلی یورتان آشنا شوید، این مقاله را از دست ندهید.

خرید ژل میکروسیلیس در هشتگرد

ژل میکروسیلیس، محصولی ترکیبی بر پایه دوده‌سیلیسی (میکروسیلیکا) و مواد پلیمری است که به صورت مایع عرضه می‌شود. دوده‌سیلیسی، ماده‌ای پوزولانی با ذرات بسیار ریز (حدود 0.1 میکرون) است که از ضایعات کارخانه‌های ذوب فلزات به دست می‌آید. مواد پلیمری موجود در ژل میکروسیلیس نیز به عنوان روان‌کننده و آب‌بند عمل می‌کنند و خواص بتن را به طور قابل‌توجهی بهبود می‌بخشند.

به دلیل وجود مواد ضد آب در آن می تواند موجب آب بندی بتن شود. اما این ژل چگونه کار می کند؟ دوده سیلیسی، ماده ای قدرتمند بوده و عملکردی شبیه به سیمان دارد. دوده سیلیسی در تولید ژل استفاده می شود. پس از اینکه این ماده با آب و هیدروکسید کلسیم ترکیب شود، سیلیکات کلسیم سخت ایجاد می شود. سیلیکات کلسیم سخت، تاثیر زیادی را در مقاومت بتن و افزایش مقاومت آن دارد. پلی کربوکسیلات اتر موجود در ژل نیز به عنوان روان کننده کاربرد دارد. این ماده، لایه ای را بر روی ذرات سیمان ایجاد کرده و سبب روان شدن بتن می شود. اما برای اینکه ژل بهترین تاثیر را داشته باشد، باید مقدار مصرف آن را بدانید. بسته به نوع ژل، مقدار مصرفی متفاوت می باشد.

اما یک راهنمایی کلی برای این موضوع وجود داشته و عمدتا توصیه می شود که به میزان 7 تا 10 درصد وزن سیمان به بتن اضافه شود. اگر کمتر از میزان مشخص شده از ژل استفاده کنید، عملکرد مناسبی را دریافت نخواهید کرد. این ژل، با توجه به فشار ها و مقاومت های مختلف در نمونه های متفاوتی ارائه می شود که می توانید بسته به شرایط مورد نظر، نسبت به تهیه ی آن ها اقدام کنید. با کمک این ژل، می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. 

خرید ژل میکروسیلیس در هشتگرد

ژل میکروسیلیس الیاف دار یا بدون الیاف، قابلیت ساخت بتن ها را با دوام و کیفیت بالا دارا می باشد. بتن هایی که با این ژل تهیه می شوند، دارای ویژگی های زیادی هستند. اما مهمترین موردی که میزان خرید ژل میکروسیلیس را افزایش می دهد، قدرتمند بودن بتن های ساخته شده با این ماده می باشد. علاوه بر این، تاثیر ژل میکروسیلیس بر مقاومت فشاری بتن معمولی ثابت شده است. استفاده از ژل میکروسیلیس، می تواند جلوی ترک هایی که در اثر فشار بتن ایجاد می شود را بگیرد. نحوه ی رفع نفوذپذیری نمای سازه های بتنی در شرایط مختلف آب و هوایی، متفاوت است. این ماده به عنوان ماده ای شناخته می شود که می تواند در تمامی شرایط آب و هوایی موثر باشد.

خرید ژل میکروسیلیس در هشتگرد

شرکت پویا نوین بتن ایرانیان (پنتا)، در زمینه ی تولید افزودنی های بتن و انواع محصولات شیمیایی ساختمان فعالیت داشته و می تواند با کیفیت ترین و بهترین ژل میکروسیلیس را به شما ارائه دهد. از سال 89 شرکت پنتا در این زمینه کار خود را آغاز کرده و توانسته رضایت بالایی را از خریداران کسب کند. دارا بودن نشان ملی استاندارد iso 9001:2008 نیز از مهم ترین مزایای تهیه ی ژل میکروسیلیس از این مجموعه می باشد. اگر شما نیز می خواهید اقدام به تهیه ی این محصول کنید، می توانید از طریق این سایت با ما در ارتباط باشید. کارشناسان و متخصصین این مجموعه، به شما راهنمایی های لازم را خواهند کرد. همچنین به منظور خرید ژل میکروسیلیس در هشتگرد میتوانید با ما تماس گرفته تا در سریعترین زمان ممکن از طریق کارخانه و یا نمایندگیهای پنتا محصول مورد نظر به دست شما برسد.

طرح اختلاط با ژل میکروسیلیس
افزودنیهای بتن
admin

54-طرح اختلاط با ژل میکروسیلیس

مقدمه – طرح اختلاط با ژل میکروسیلیسفهرست مطالب مقاله1 مقدمه – طرح اختلاط با ژل میکروسیلیس2 نقش ژل میکروسیلیس در طرح اختلاط بتن2.1 مزایای استفاده

Read More »
ژل میکروسیلیس در فهرست بها
مقالات
admin

52 – ژل میکروسیلیس در فهرست بها

قیمت ژل میکروسیلیس در فهرست بها سال ۱۴۰۳: راهنمای جامعفهرست مطالب مقاله1 قیمت ژل میکروسیلیس در فهرست بها سال ۱۴۰۳: راهنمای جامع1.1 ژل میکروسیلیس در

Read More »
ژل میکروسیلیس PNR3
SuperGel PNR3
ژل میکروسیلیس PNR3
PNR4
ژل میکروسیلیس PNR3
PNPC

پویا نوین بتن ایرانیان

ژل میکروسیلیس-مخزن آب

به منظور دریافت مشاوره خرید ژل میکروسیلیس در هشتگرد با ما تماس بگیرید

02144205158