ژل میکروسیلیس

ژلهای میکروسیلیس چند منظوره شرکت پنتا – پویا نوین بتن ایرانیان

PNR3 ژل میکروسیلیس
PNR۴
ژل میکروسیلیس الیاف دار
PNR3
PNR2 ژل میکروسیلیس
PNR2
PNR3 ژل میکروسیلیس
PNR1

آب بندی بتن با استفاده از ژل میکروسیلیس پنتا

ژل میکروسیلیس-مخزن آب

اصلی ترین عنصر تاثیر گذاری ژل میکروسیلیس در تولید بتن‌های آب‌بند این است که با کاهش نسبت آب به سیمان و همچنین پر کردن خلل و فرج میکروسیکوپی بتن مانع از نفوذ آب می‌شود و فرآیند تولید بتن را ساده‌تر می‌کند.

کاربردهای ژل میکروسیلیس

ژل میکروسیلیس، ژل میکروسیلیکا یا مکمل بتن، یکی از مهم ترین محصولات برای آب بندی بتن می باشد. اگر شما نیز می خواهید با این محصول آشنا شده و با نحوه ی آب بندی بتن و سازه های بتنی با استفاده از ژل میکروسیلیس پنتا آشنا شوید ضمن مطالعه این مطلب میتوانید با مشاوران شرکت پنتا تماس حاصل نمایید.

ترکیبات ژل میکروسیلیس

 

روش ساخت ژل میکروسیلیس :

از افزودنی اصلاح شده با خواص ضد آب کنندگی بر پایه روان کننده  بتن با میکروسیلیس و افزودنیهای آب بند کننده می توان برای جلوگیری از نفوذ آب کمک گرفت. ژل میکروسیلیس، از افزودنی های بتن بوده و به آن ژل پوزولانی نیز گفته می شود. این محصول، بر پایه ی کربوکسیلات اتر بوده و ترکیبات آن شامل:

   1. پودر میکروسیلیس
   2. ابر روان کننده پلی کربوکسیلات
   3. مواد دافع آب
   4. الیاف پلی پروپیلن
   5. کاتالیزور و فیلر های پر کننده
   6. و …

هستند. به دلیل وجود مواد ضد آب در آن می تواند موجب آب بندی بتن شود. اما این ژل چگونه کار می کند؟ دوده سیلیسی، ماده ای قدرتمند بوده و عملکردی شبیه به سیمان دارد.

دوده سیلیسی در تولید ژل استفاده می شود. پس از اینکه این ماده با آب و هیدروکسید کلسیم ترکیب شود، سیلیکات کلسیم سخت ایجاد می شود. سیلیکات کلسیم سخت، تاثیر زیادی را در مقاومت بتن و افزایش مقاومت آن دارد.

پلی کربوکسیلات اتر موجود در ژل نیز به عنوان روان کننده کاربرد دارد. این ماده، لایه ای را بر روی ذرات سیمان ایجاد کرده و سبب روان شدن بتن می شود.

اما برای اینکه ژل بهترین تاثیر را داشته باشد، باید مقدار مصرف آن را بدانید. بسته به نوع ژل، مقدار مصرفی متفاوت می باشد.

اما یک راهنمایی کلی برای این موضوع وجود داشته و عمدتا توصیه می شود که به میزان 7 تا 10 درصد وزن سیمان به بتن اضافه شود. اگر کمتر از میزان مشخص شده از ژل استفاده کنید، عملکرد مناسبی را دریافت نخواهید کرد.

این ژل، با توجه به فشار ها و مقاومت های مختلف در نمونه های متفاوتی ارائه می شود که می توانید بسته به شرایط مورد نظر، نسبت به تهیه ی آن ها اقدام کنید. با کمک این ژل، می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. 

کاربرد ژل میکروسیلیس در قطعات پیش ساخته ی بتنی و تاثیر ژل میکروسیلیس بر بتن

.

ژل میکروسیلیس الیاف دار یا بدون الیاف، قابلیت ساخت بتن ها را با دوام و کیفیت بالا دارا می باشد. بتن هایی که با این ژل تهیه می شوند، دارای ویژگی های زیادی هستند.

اما مهمترین موردی که میزان خرید ژل میکروسیلیس را افزایش می دهد، قدرتمند بودن بتن های ساخته شده با این ماده می باشد و این موضوع را باید در نظر بگیرید که ژل میکروسیلیس قیمت مقرون به صرفه‌ای در قبال کارایی دارد.

علاوه بر این، تاثیر ژل میکروسیلیس بر مقاومت فشاری بتن معمولی ثابت شده است. استفاده از ژل میکروسیلیس بتن، می تواند جلوی ترک هایی که در اثر فشار بتن ایجاد می شود را بگیرد. 

نحوه ی رفع نفوذپذیری نمای سازه های بتنی در شرایط مختلف آب و هوایی، متفاوت است. این ماده به عنوان ماده ای شناخته می شود که می تواند در تمامی شرایط آب و هوایی موثر باشد.

.

فروش ژل میکروسیلیس الیاف دار

.

شرکت پویا نوین بتن ایرانیان (پنتا)، در زمینه ی تولید افزودنی ها و روان کننده بتن و انواع محصولات شیمیایی ساختمان فعالیت داشته و می تواند با کیفیت ترین و بهترین ژل میکروسیلیس را به شما ارائه دهد.

از سال 89 شرکت پنتا در این زمینه کار خود را آغاز کرده و توانسته رضایت بالایی را از خریداران کسب کند. دارا بودن نشان ملی استاندارد iso 9001:2008 نیز از مهم ترین مزایای تهیه ی ژل میکروسیلیس از این مجموعه می باشد. اگر شما نیز می خواهید اقدام به تهیه ی این محصول کنید، می توانید از طریق این سایت با ما در ارتباط باشید. کارشناسان و متخصصین این مجموعه، به شما راهنمایی های لازم را خواهند کرد. 

.

خرید ژل میکروسیلیس 

.

به منظور خرید ژل میکروسیلیس پنتا میتوانید از طریق سایت پنتا مشخصات محصول خود را به دست آورده و سفارش ثبت کنید یا اینکه با مشاوران و بخش فروش شرکت پنتا تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره از مشاوران پنتا، با اعلام مختصات پروژه خود محصولی که مورد نیاز پروژه شما میباشد را تهیه نمایید. وظیفه ما فروش آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید نه صرفا محصولی که برای ما سود آور باشد.

ژل میکروسیلیس بتن
افزودنیهای بتن
admin

50 – ژل میکروسیلیس بتن

ژل میکروسیلیس بتن : معجزه ای در صنعت بتنفهرست1 ژل میکروسیلیس بتن : معجزه ای در صنعت بتن1.1 ژل میکروسیلیس چیست؟1.2 مزایای شگفت انگیز استفاده

Read More »

برخی مشتریان پنتا

پویا نوین بتن ایرانیان

ژل میکروسیلیس-مخزن آب

به منظور دریافت مشاوره و یا دریافت نمایندگی با ما تماس بگیرید 

دریافت اطلاعات نمایندگی : ۰۹۱۲۳۰۳۵۰۴۱

02144205158
Verified by MonsterInsights