تولید کننده انواع محصولات شیمیایی ساختمان
  • فارسی
  • English
پویان نوین بتن ایرانیان ،پنتا

9- آب بندی بتن با ژل میکروسیلیس

9- آب بندی بتن با ژل میکروسیلیس

آب بندی بتن، روشی است که می توان برای ضد آب کردن بتن و عدم نفوذ پذیری آب، از آن استفاده کرد. اما برای آب بند کردن بتن، از چه مواد افزودنی می توان استفاده کرد؟ مهم ترین ماده ای که در این خصوص برای آب بند کردن بتن مورد استفاده قرار می گیرد، ژل میکروسیلیس است. این ژل، در شرکت ها و کلینیک های ساختمانی به فروش می رسد. اگر شما نیز با ژل میکروسیلیس برای آب بند کردن بتن آشنا نیستید، تا پایان این مقاله با ما همراه بمانید و این مطلب کاربردی را از دست ندهید.

میکروسیلیس

تاثیر ژل میکروسیلیس بر مقاومت فشاری بتن معمولی 

برای آب بندی بتن، می توان از ژل کمک گرفت. ژل میکروسیلیس را مکمل بتن نیز نام گذاری کرده اند. اما این ژل نمونه های مختلفی دارد. نمی توان از تمامی نمونه ها به یک میزان استفاده کرد و انتظار داشت تا در مقابل مقاومت فشاری بتن یکسان عمل کنند. برخی از این ژل ها، مقاومت و کیفیت بالاتری دارند و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. بسته به نوع استفاده و شرایط موجود، می توانید از نمونه های مختلف این محصول برای آب بندی بتن استفاده کنید. علاوه بر مقاومت فشاری، در مواردی که مقاومت کششی و خمشی باشد نیز می توان این ژل را مورد استفاده قرار داد.

نحوه ی آب بندی بتن در نمای سازه های بتنی در شرایط مختلف آب و هوایی

برای آب بندی بتن، می توان از ژل میکروسیلیس استفاده کرد. استفاده از حداقل 9 درصد این ژل می تواند در آب بندی بتن تاثیر گذار باشد. به طور کلی توصیه شده است که این ژل را از 3 تا 12 درصد بسته به نوع آن و وزن سیمان، مورد استفاده قرار دهند. وقتی آب بندی بتن بهتر شود، میزان مقاومت مکانیکی آن نیز افزایش می یابد. این ژل در شرایط مختلف آب و هوایی، از سازه های بتنی محافظت کرده و جلوی نفوذ پذیری آب را به آن می گیرد. 

از آن جا که ژل میکروسیلیس برای آب بندی بتن در نمونه های مختلف تولید می شود، هر نمونه را می توان در آب و هوای مختلفی استفاده کرد. کاربرد ژل میکروسیلیس در قطعات پیش ساخته ی بتنی نیز به همین منظور می باشد. در صورتی که از ژل میکروسیلیس استفاده شود، نیازی به آب بندی در سطوح داخلی و خارجی دیواره نمی باشد. حتی در استخر های ذخیره ی آب نیز برای آب بندی بتن از این نوع ژل استفاده می کنند. مخازن آب، استخر های شنا و کشاورزی که باید حجم زیادی آب در داخل آن ها ذخیره شود، توسط بتن ساخته شده و از این ژل برای دیواره ی آن ها می توان استفاده کرد. 

ژل میکروسیلیس

ژل میکروسیلیس

ژل آب بندی شرکت پنتا

ژل آب بندی بتن در سایت PANTTACO.COM، با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب عرضه می گردد. این سایت با سال ها سابقه در حوزه ی محصولات شیمیایی ساختمان، توانسته جایگاه بالایی را در میان رقبا پیدا کند. دلیل این امر نیز رضایت بالای مشتریان پس از خرید ژل آب بندی بتن می باشد. افزودنی اصلاح شده با خواص ضد آب کنندگی بر پایه روان کننده ی بتن با میکروسیلیس و افزودنیهای آب بند کننده برای آب بندی بتن مناسب بوده و این شرکت، فروش این محصول را بر عهده دارد. آب بندی بتن و سازه های بتنی به روش تزریق رزین پلی یورتان نیز با کمک این ژل صورت می گیرد. اگر شما می خواهید این ژل را برای آب بندی بتن تهیه کنید، می توانید سفارش خود را ثبت کرده و با کارشناسان این شرکت در تماس باشید. با خرید این محصول برای آب بندی بتن، بهترین ژل میکروسیلیس را با کیفیتی بالا دریافت خواهید کرد.

در صورتی که در حال ساخت مخازن و یا استخرهای بزرگ هستید حتما با مشاوران پنتا ارتباط برقرار کنید تا بتوانید ارزان ترین و بهترین راه حل را اجرا کنید، وظیفه اصلی ما راهنمایی شما و پس از آن فروش محصول است نه بر عکس.

به منظور دریافت مشاوره از مشاوران پنتا با شماره ۰۲۱۴۴۲۰۵۱۵۸ تماس حاصل نمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

02144205158